Jump to Navigation

Mogyoró csoport

2018

2018. október 30.

Tóth Liza (Mandula osztály) a római World Dance Championship versenyen Acrodance kategóriában, egyéniben és csapatban is, ezüstérmet szerzett.

2018. június 5.

Tóth Liza (Mandula) a Ritmuscsapatok Országos táncversenyén, színpadi látványtánc kategóriában első helyezett lett! Gratulálunk!

2018. május 8.

Április utolsó hetében Fugerth Anna Milla, Makara Juli, Szabolcsi Szonja Hanna (Mandula osztály) közös képe lett a hét alkotása.

2018. február 26.

A február 12-18-i héten Gulis Emma és Szigeti Beni (Pagony osztály) képei lettek a Hét alkotásai.

2018. január 3.

Idén is megtartottuk Meseíró versenyünket. 28 írás érkezett.

2017

2017. december 19.

Az elemi 2-4. osztályosai évfolyamonként összemérték matematikatudásukat. A zsűrinek nehéz feladatot jelentett a sok jó megoldásból kiválasztani a legjobbakat.

2017. november 23.

Tóth Liza (Mandula) egyéniben ezüstérmet, csapatban aranyat nyert a szerbiai Szávaszentdemeterben megrendezett nemzetközi FitKid Bajnokságon. Szívből gratulálunk!

2017. június 20.

Napsütés, napernyő és egyre több ember. Lassan a tombolaárusok is elfoglalják helyüket, a színpadon hangolnak, az osztálybüféknél jókedvűen serénykednek az osztályok.

2017. április 4.
Tóth Liza (Mandula osztály) a ritmikus gimnasztika sportágban megrendezett Budapest Bajnokságon az MTK első osztályú versenyzőjeként egyéni összetettben a 8. helyen, karikával pedig a 6. helyen végzett, így továbbjutott az Országos Bajnokságra! Gratulálunk!

2017. április 3.

Március utolsó hetének a Hét alkotása Gazdag-Hornok Janka, Kikozashvili Daniel, Makara Júlia, Szabolcsi Szonja és Tóth Liza (Mandula osztály) közös képe, ami egy színes pillangót ábrázol.

Idén is megrendeztük az elemi versmondó versenyét, amelyen a színek és az állatok kapták a főszerepet.

2016

2016. október 10.

Tóth Liza (Mandula) október 8-án harmadik helyezett lett a Magyar Kupa egyéni csapatversenyén, csapatuk (MTK) pedig első. Gratulálunk!