Jump to Navigation

Délutáni programok az 1-12. évfolyamon (2018/19)

2018. október 15.

A 2018/19-es tanév választható délutáni programjainak listája. 


Program neveNapIdőpontTanárTanterem
Szakkör - Magyar plusz - Nulladik órahétfő07:00 - 08:00Farkas EszterKF.11 (kivetítős, osztályterem)
Korrepetálás - magyar (10.)hétfő08:15 - 09:00Pánczél BorbálaKII.06 (csoport terem, TV)
Szakkör - matematika tehetséggondozás (3.)hétfő09:10 - 09:55Bibóné Opor ÁgotaEI.06 (angol, csoport terem)
TehetségHáz - mentor órahétfő10:00 - 14:00Balla MargitAVK (kivetítős)
TehetségHáz - (DM)hétfő10:55 - 11:35Szarvas IldikóAVK (kivetítős)
TehetségHáz - (MD)hétfő11:45 - 12:25Szarvas IldikóAVK (kivetítős)
TehetségHáz - (KV)hétfő13:25 - 14:05Szarvas IldikóAVK (kivetítős)
TehetségHáz - Történelem (JR-AF)hétfő13:25 - 14:05Horváth CecíliaTankonyha (egyéb)
TehetségHáz - (PI)hétfő14:15 - 14:55Szarvas IldikóAVK (kivetítős)
Szakkör - Funny Momentshétfő15:00 - 15:40László ÁgnesKF.08 (csoport terem, smart táblás)
Korrepetálás - matek (7.)hétfő15:00 - 15:45Pánczél BorbálaKII.09 (kivetítős, osztályterem)
Szakkör - Jógahétfő15:00 - 16:00Barabás JuditAula (egyéb, kivetítős)
Szakkör - StartUp Hétfőhétfő15:00 - 16:00Nagy Adrienn 
Szakkör - Színház (BM)hétfő15:00 - 16:30Balla MargitNYIT EA. (egyéb, kivetítős)
Szakkör - Hódító társasjátékok (H)hétfő15:00 - 17:00Márton AndrásKI.11 (kivetítős, osztályterem)
Szakkör - Játékos programozás - Scratch (H)hétfő15:05 - 15:45Gál CsabaKA.03 (számítógépterem, kivetítős)
Szakkör - Gyógytesnevelés (H)hétfő15:10 - 15:50Barabás JuditTornaterem (egyéb)
Szakkör - Labdarúgás (H)hétfő15:10 - 16:30Kern IstvánTornaterem (egyéb)
Szakkör - Telefon-programozáskedd15:15Őri LászlóKA.01 (számítógépterem, kivetítős)
Korrepetálás - Matematika (5.)kedd07:55 - 08:25Szekeres FerencKönyvtár (Belső) (egyéb, kivetítős)
Tehetséggondozás - Humán 7.kedd11:45 - 12:25Balla MargitTankonyha (egyéb)
Tehetséggondozás - Humán 8.kedd11:45 - 12:25Balla MargitTankonyha (egyéb)
Tehetséggondozás - Science (5-6.)kedd11:45 - 12:25Mester NikolettKF.07 (fizika terem, kivetítős)
Korrepetálás - matematika (6.)kedd12:35 - 13:15Beszedics AnikóKII.10 (csoport terem, E+, TV)
Tehetséggondozás - Humán 8.kedd12:35 - 13:15Balla MargitTankonyha (egyéb)
Szakkör - matematika tehetséggondozás (UÉ)kedd13:25 - 14:05Pataki JánosKF.08 (csoport terem, smart táblás)
TehetségHáz - (HH)kedd13:25 - 14:05Szarvas IldikóAVK (kivetítős)
Tehetséggondozás - Science (7-8.)kedd14:15 - 14:55Mester NikolettKF.08 (csoport terem, smart táblás)
Szakkör - Rajz (5-6.)kedd15:00 - 16:00Kovács ErzsébetKF.07 (fizika terem, kivetítős)
Szakkör - MUNCLUBkedd15:00 - 16:30Janzsó Barbara , William HoversenNYIT EA. (egyéb, kivetítős)
Szakkör - Röplabda, kezdő-közép (K)kedd15:00 - 16:30Barabás JuditTornaterem (egyéb)
Szakkör - Játékos programozás - Scratch (K)kedd15:05 - 15:45Gál CsabaKA.03 (számítógépterem, kivetítős)
Szakkör - Főzés (5-8.)kedd15:15 - 17:00Németh JúliaTankonyha (egyéb)
Szakkör - Informatika érettségi előkészítő (K)kedd15:30 - 17:00Petőné Galambos JuditKA.05 (számítógépterem, kivetítős)
Szakkör - Merkabah-projektkedd15:45 - 17:00Szarvas IldikóAVK (kivetítős)
Szakkör - Röplabda, haladó (K)kedd17:15 - 18:30Barabás JuditTornaterem (egyéb)
Korrepetálás - magyar (5-6.)szerda07:55 - 08:25Zsolnai MáriaKF.03 (kivetítős, osztályterem)
Szakkör - Izraeli néptáncszerda08:00 - 08:30Rév Katalin HannaAula (egyéb, kivetítős)
Szakkör - Informatika (Szb-IK-BB)szerda08:15 - 09:00Rózsahegyi PéterKönyvtár (Külső) (egyéb)
Szakkör - Informatika (BP-HD)szerda09:10 - 09:50Rózsahegyi PéterKönyvtár (Külső) (egyéb)
Tehetséggondozás - Matematika (5-6.)szerda09:10 - 09:50Szász Réka JuditKFo.01 (kivetítős, osztályterem)
Szakkör - Informatika (AL-BS-MÁ-KL-BM)szerda10:00 - 10:45Rózsahegyi PéterKönyvtár (Külső) (egyéb)
Szakkör - Mat-tehetséggond.szerda10:55 - 11:35Pataki JánosKII.11 (kivetítős, osztályterem)
Tehetséggondozás - Repeta 1.szerda11:40 - 12:20Dobrovitzky KatalinEII.06 (fejlesztő terem)
Szakkör - Informatika (UD-SzV-GL-NT)szerda11:45 - 12:25Rózsahegyi PéterKönyvtár (Külső) (egyéb)
Szakkör - Informatika (BD-KCs-SzD-SL)szerda12:35 - 13:15Rózsahegyi PéterKönyvtár (Külső) (egyéb)
Szakkör - Válogatós - főzőszakkörszerda14:45 - 16:15Válent PanniTankonyha (egyéb)
Szakkör - Informatikaszerda15:00 - 15:45Rózsahegyi PéterKA.01 (számítógépterem, kivetítős)
Szakkör - Állatházszerda15:00 - 16:00Dankó Bianka , Régner Eszter 
Szakkör - Gyógytesnevelés (Sz)szerda15:10 - 15:50Barabás JuditTornaterem (egyéb)
Szakkör - Labdarúgás (Sz)szerda15:10 - 16:30Kern IstvánTornaterem (egyéb)
Szakkör - LauderSzem (6-12.)szerda15:15 - 16:00Jávor IstvánKFO 03 tanári konyha (egyéb)
Szakkör - Informatika (OB-SD)csütörtök08:15 - 09:00Rózsahegyi PéterKönyvtár (Külső) (egyéb)
Szakkör - Informatika (DK)csütörtök10:00 - 10:45Rózsahegyi PéterKönyvtár (Külső) (egyéb)
Szakkör - Informatika (MÁ-CsJ)csütörtök10:55 - 11:35Rózsahegyi PéterKönyvtár (Külső) (egyéb)
Szakkör - Informatika (BSz-DG-EFL-HB)csütörtök11:45 - 12:25Rózsahegyi PéterKönyvtár (Külső) (egyéb)
Szakkör - Informatika (BÁ-FZ-HD)csütörtök12:35 - 13:15Rózsahegyi PéterKönyvtár (Külső) (egyéb)
Szakkör - IELTS Academic Test preparationcsütörtök13:25 - 14:55Markos JuditKFo.01 (kivetítős, osztályterem)
Szakkör - Informatika (HA-SB)csütörtök14:15 - 14:55Rózsahegyi PéterKönyvtár (Külső) (egyéb)
Korrepetálás - matek (8.)csütörtök15:00 - 15:45Pánczél BorbálaKII.09 (kivetítős, osztályterem)
Tehetséggondozás - Művészet (6-8.)csütörtök15:00 - 16:00Kovács ErzsébetKF.07 (fizika terem, kivetítős)
Szakkör - Magyar plusz - Ráadáscsütörtök15:00 - 16:30Farkas EszterKII.05 (kivetítős, osztályterem)
Szakkör - Röplabda, kezdő-közép (Cs)csütörtök15:00 - 16:30Barabás JuditTornaterem (egyéb)
Korrepetálás - magyar (7-8.)csütörtök15:05 - 15:45Zsolnai MáriaKII.03 (kivetítős, osztályterem)
Szakkör - Beugró (MA-SÁ)csütörtök15:15 - 17:00Őri LászlóKF.01 (biológia-kémia, kivetítős)
TehetségHáz - (HP)csütörtök15:55 - 16:35Szarvas IldikóAVK (kivetítős)
Szakkör - Röplabda, haladó (Cs)csütörtök17:15 - 18:30Barabás JuditTornaterem (egyéb)
Szakkör - Matematika 8-9NYITpéntek08:00 - 09:00Pataki JánosKF.08 (csoport terem, smart táblás)
Tehetséggondozás - Humánpéntek10:55 - 11:35Fonyódi GáborKII.04 (csoport terem, héber, TV)
Tehetséggondozás - Humánpéntek10:55 - 11:35Fonyódi GáborKII.04 (csoport terem, héber, TV)
Tehetséggondozás - Repeta 2.péntek11:40 - 12:20Dobrovitzky KatalinEII.06 (fejlesztő terem)
Szakkör - Mindennapos testneveléspéntek15:00 - 16:30Barabás JuditTornaterem (egyéb)
Szakkör - Javne Színházvasárnap10:00 - 15:00Balla MargitKönyvtár (Belső) (egyéb, kivetítős)




by Dr. Radut.