Jump to Navigation

Délutáni programok az 1-12. évfolyamon (2017/18)

2017. szeptember 30.

A 2017/18-as tanév választható délutáni programjainak listája. 


Program neve Nap Időpont Tanár Tanterem 
Gyógytestnevelés 2-12.hétfő15:15 - 16:00Barabás Judit Aula  
Korrepetálás - matematika 5.hétfő 07:55 - 08:25Beszedics Anikó KII.10  
Középtagozatos diákolimpiai (lány)szakkörhétfő 15:10 - 16:10Szép János EI.06  
Labdarúgás 5-8.hétfő 15:15 - 16:00Kern István Tornaterem  
Robotika, kódolás (2-3.) Hhétfő 15:30 - 16:15Balázs Máté KA.05  
Színházhétfő 15:15 - 16:45Balla Margit AVK  
Tehetséggondozás - Repeta 4.hétfő 10:00 - 10:40Válent Panni EII.11  
TehetségHáz - hétfő 11:45 - 12:30Szarvas Ildikó  
TehetségHáz - Ruszkai Szonjahétfő 16:30 - 18:00Balla Margit  
TehetségHáz - Történelem (JR)hétfő 08:00 - 08:45Horváth Cecília Könyvtár   
Röplabda haladó (7-12.)kedd17:30 - 18:30Barabás Judit Tornaterem  
Röplabda kezdő, közép (5-9.)kedd15:15 - 16:30Barabás Judit Tornaterem  
Korrepetálás - magyar 5-6.kedd 15:15 - 16:00László Ágnes KF.11  
Korrepetálás - magyar 7-8.kedd 14:20 - 15:00László Ágnes KII.01  
Korrepetálás - Matematika 10.kedd 09:55 - 10:40Beszedics Anikó KII.07  
Korrepetálás - Matematika 8.kedd 13:30 - 14:10Beszedics Anikó KII.05  
3.-4.-es haladó-tehetséggondozó sakkkedd 14:10 - 15:00Szép János EI.06  
Állatház 4.kedd 12:35 - 13:20Dankó Bianka, Régner Eszter  
Állatház 5.kedd 13:30 - 14:10Dankó Bianka, Régner Eszter  
Elsős sakkkedd 12:40 - 13:20Szép János EI.06  
Gyerekek a konyhában (5-8.)kedd 15:00 - 17:00Németh Júlia Tankonyha  
Lenti-Altavilla Silentinakedd 15:15 - 16:40Balla Margit, Horváth Cecília,
Czakóné Fenyő Ágnes , Jávor István 
AVK  
Másodikos sakkkedd 13:20 - 14:10Szép János EI.06  
Matematika 6.kedd 07:55 - 08:25Szekeres Ferenc KF.08  
Matematika 9NYITkedd 13:30 - 14:10Pataki János KII.09  
Vizu és tehetséggondozás (5-8.)kedd 15:15 - 16:15Kovács Erzsébet KF.07  
Tehetséggondozás - Humán 8.kedd 13:30 - 14:10Balla Margit KII.07  
Tehetséggondozás - Matematika 4.kedd 13:30 - 14:10Szász Réka Judit EI.10  
Tehetséggondozás - Matematika 7-8.kedd 15:15 - 16:00Pataki János KF.08  
Tehetséggondozás - Repeta 4.kedd 08:55 - 09:40Válent Panni KA.01  
Tehetséggondozás - Sakkedzés (3-12.)kedd 15:15 - 16:45Berta Sándor EI.06  
Tehetséggondozás - Sakkedzés (Egyéni)kedd 14:20 - 15:00Berta Sándor EI.02  
Labdarúgás 9-12.szerda15:15 - 16:00Kern István Tornaterem  
Korrepetálás - angol 7-8.szerda 15:15 - 16:00László Ágnes KII.07  
Korrepetálás - Matematika 6.szerda 07:55 - 08:25Somogyi Krisztián KF.07  
Korrepetálás - Matematika 7.szerda 15:15 - 16:00Kanizsai Rita KII.01  
3.-4.-es középhaladó sakkszerda 14:10 - 15:00Szép János EI.06  
Gyógytestnevelés 2-12.szerda 15:15 - 16:00Barabás Judit Aula  
Héber felzárkoztatószerda 15:15 - 16:00Temesvári Szilvia EI.02  
LauderMUN Club (9-12.)szerda 15:15 - 16:00Janzsó Barbara , Bill Hoversen Könyvtár   
LauderSzem (6-12.)szerda 15:15 - 16:00Jávor István KFo.03  
Programozás (5-6.)szerda 15:15 - 16:00Somogyi Krisztián KA.01  
Robotika, kódolás (2-3.) Sz1szerda 15:30 - 16:15Balázs Máté KA.05  
Robotika, kódolás (2-3.) Sz2szerda 16:15 - 17:00Balázs Máté KA.01  
Társasjátél (9-12.)szerda 15:15 - 16:45Groszman Ádám KF.07  
Tehetséggondozás matematika 3.szerda 08:00 - 08:45Kőkúti Ágnes, Farmosi Krisztina EI.06 , EI.10  
Tehetséggondozás - Science 5-6.szerda 12:40 - 13:20Csorba Fanni KF.09  
TehetségHáz - Matematika (KB)szerda 09:55 - 10:40Pataki János KF.08  
Röplabda haladó (7-12.)csütörtök17:30 - 18:30Barabás Judit Tornaterem  
Röplabda kezdő, közép (5-9.)csütörtök15:15 - 16:30Barabás Judit Tornaterem  
Korrepetálás - angol 5-6.csütörtök 15:15 - 16:00László Ágnes KF.11  
Korrepetálás - Matematika 9.csütörtök 13:30 - 14:10Beszedics Anikó KII.07  
Elemis diákolimpiai lányszakkörcsütörtök 14:15 - 15:00Szép János EI.06  
Étterem-projekt (MA-FE-NJ)csütörtök 15:15 - 18:00Márton András , Farkas Eszter , Németh Júlia Tankonyha  
Filmklub - TEDxcsütörtök 14:20 - 15:45Kőrösi Gertrud KI.11  
Informatika érettségi előkészítő (10-12.)csütörtök 14:20 - 15:50Petőné Galambos Judit KA.05  
Lauderes Beugró (5-8.)csütörtök 15:15 - 17:00Márton András KF.07  
matematika 5.csütörtök 07:55 - 08:25Kanizsai Rita KF.08  
Olvasókör (5-6.)csütörtök 15:15 - 16:00Széni Katalin KF.08  
Vizu (3-4.)csütörtök 13:30 - 14:10Kovács Wágner Sára AVK  
Tehetséggondozás - Humán 5-6.csütörtök 10:50 - 11:35Fonyódi Gábor KII.10  
Tehetséggondozás - Science 7-8.csütörtök 15:15 - 16:00Csorba Fanni KII.01  
TehetségHáz - csütörtök 16:20 - 17:00Szarvas Ildikó  
Kötetlen sakk- és táblajáték szakkör 1-12.péntek 14:15 - 15:15Szép János EI.06  
Tehetséggondozás - Távlinimpéntek 13:30 - 15:00Pataki János KF.08  
Javne Színházvasárnap 10:00 - 14:00Balla Margit Könyvtár   




by Dr. Radut.