Jump to Navigation

Délutáni programok az 1-12. évfolyamon (2016-17)

2016. szeptember 20.

Az idei délutáni programok listája. 


 

Hétfő
 IdőpontTanárTanterem
Szakkör - A tökéletes előadás15:15Márton AndrásKF.07 (fizika terem, kivetítős)
Szakkör - Diákolimpiai lányszakkör15:10Szép JánosEI.06 (angol, csoport terem)
Szakkör - Észforgató11:45Kanizsai RitaEF.03 (csoport terem)
Szakkör - Gólem-projekt15:15Szarvas IldikóAVK terem (egyéb)
Szakkör - Gyógytestnevelés hétfő15:15Barabás JuditAula (egyéb, kivetítős)
Szakkör - Harmadikos-negyedikes sakk14:15Szép JánosEI.06 (angol, csoport terem)
Szakkör - héber felzárkoztató15:15Temesvári Szilvia 
Szakkör - Informatika előkészítő15:15Petőné Galambos JuditKA.05 (számítógépterem, kivetítős)
Szakkör - Labdarúgás 5-12. 15:15Kern IstvánTornaterem (egyéb)
Szakkör - Másodikos haladó sakk12:35Szép JánosEI.06 (angol, csoport terem)
Szakkör - Nagy Hegy15:15Őri LászlóKI.02 (csoport terem, TV)
Szakkör - Színház15:15Balla MargitAVK terem (egyéb)
Szakkör - Vizu 1-2. évfolyam12:30Szél JohannaTankonyha (egyéb)
Szakkör - Vizu 3-4. évfolyam13:00Szél JohannaAVK terem (egyéb)
Tehetséggondozás - 4. évfolyam - Repeta10:50Dobrovitzky KatalinEII.06 (fejlesztő terem)
Kedd
 IdőpontTanárTanterem
Korrepetálás - angol 5-6.15:15Baranyi TamásKII.05 (kivetítős, osztályterem)
Korrepetálás - angol 7-8.14:20Havas ÁgnesKII.07 (kivetítős, osztályterem)
Korrepetálás - matematika 6.15:15Somogyi KrisztiánKF.08 (csoport terem)
Szakkör - Izrael 12-projekt16:00Szarvas IldikóAVK terem (egyéb)
Szakkör - Nemzetek konyhája 4-12.15:00Horváth Cecília, Nagy IldikóTankonyha (egyéb)
Szakkör - OlvasóKör 7-8. évfolyam15:15Széni Katalin 
Szakkör - Röplabda haladó 17:30Barabás JuditTornaterem (egyéb)
Szakkör - Röplabda kezdő-középhaladó 15:00Barabás JuditTornaterem (egyéb)
Szerda
 IdőpontTanárTanterem
Korrepetálás - magyar 5-6.15:15Farkas EszterKF.09 (osztályterem)
Korrepetálás - magyar 7-8.14:20Farkas EszterKII.09 (kivetítős, osztályterem)
Korrepetálás - matematika 7.15:15Kanizsai RitaKII.09 (kivetítős, osztályterem)
Korrepetálás - matematika 8.15:15Pausch PiroskaKII.11 (kivetítős, osztályterem)
Szakkör - Gyógytestnevelés 15:15Barabás JuditAula (egyéb, kivetítős)
Szakkör - JavaScript15:15Őri LászlóKA.01 (számítógépterem, kivetítős)
Szakkör - Labdarúgás 5-12. 15:15Kern IstvánTornaterem (egyéb)
Szakkör - LauderMUN Club15:15Horváth Cecília, Janzsó Barbara 
Szakkör - LauerSzem15:15Jávor IstvánKA.01 (számítógépterem, kivetítős)
Szakkör - Társasjáték 9-10.15:15Groszman ÁdámKF.07 (fizika terem, kivetítős)
Szakkör - Történelem 7-8.15:15Oláh Lajos 
Szakkör - Válogatós 4. évfolyam14:30Válent PanniTankonyha (egyéb)
Szakkör - Zene és Játék13:20Nyíri-Nagy JózsefEI.10 (héber, csoport terem)
Tehetséggondozás - 4. évfolyam - Repeta08:55Dobrovitzky KatalinEII.06 (fejlesztő terem)
Csütörtök
 IdőpontTanárTanterem
Korrepetálás - matematika 5.15:15Somogyi KrisztiánKF.08 (csoport terem)
Szakkör - Kidus és Havdala Kids08:30Balázs Gábor 
Szakkör - Észforgató08:00Kanizsai RitaEF.03 (csoport terem)
Szakkör - Kidus és Havdala Kids15:00Balázs Gábor 
Szakkör - Matematika 5. évfolyam15:15Szekeres FerencKF.03 (kivetítős, osztályterem)
Szakkör - Röplabda haladó csütörtök17:15Barabás JuditTornaterem (egyéb)
Szakkör - Röplabda kezdő-középhaladó csütörtök15:00Barabás JuditTornaterem (egyéb)
Szakkör - Történelem OKTV15:15Oláh Lajos 

 

Péntek
 IdőpontTanárTanterem
Szakkör - Állatház15:15Dankó Bianka, Régner Eszter 
Szakkör - Labdajátékok15:20Barabás Judit , Kern IstvánTornaterem (egyéb)
Vasárnap
 IdőpontTanárTanterem
Szakkör - Javne Színház10:00Balla MargitKönyvtár (Belső) (egyéb)

 






by Dr. Radut.