Jump to Navigation

Délutáni programkínálatunk 2013/14

2013. október 13.

Szakkörök, projektek, sport foglalkozások, ügyelet jellegű programok


Hétfő
Szolfézs Incze ZsókaDiákcentrum13.00-15.25
From Your FingersPataki JánosKI 0913.50-14.30
Matematika szakkör (7. évf.)Pataki JánosKI 0914.30-16.00
GyógytestnevelésBarabás JuditAula14.40-15.20
Kínai nyelvoktatás (9-11. évf.)He JunNagy fizikaterem14.30-16.00
Héber felzárkóztató (4-8. évf.)Havas ÁgnesEII 0414.00-14.40
Leány sakkfoglalkozás (3-8. évf.)Szép JánosEI 0614.00-15.00
Nemzetek konyhája Nagy Ildikó, Horváth CecíliaTankonyha14.00-16.00
Magic - The gatheringMichael DurhamKF 0914.30-16.00
Labdarúgás (5-9. évf.)Kern IstvánTornaterem14.30-16.00
ProblémamegoldókMárton AndrásKII 0115.00-16.00
UnicefSzarvas IldikóAVK-terem (KF 17)14.40-15.20
Matematika tehetséggondozó szakkörKósa TamásEI 0115.00-15.45
Jazz tánc kicsiknek - külsősKravalik BrigittaÓvoda tornaterem16.15-17.15
Macabbi kosárlabda - külsősBékés KatalinTornaterem16.15-17.15
Matematika fejlesztésSzondi GyörgyEI 0615.00-16.00
Kötetlen idő (5. évf.)Fülöp MikeElemi I. emelet- Hullám, Kavics14.00-15.00
Tanulószoba (5. évf.)Fülöp MikeEI 0315.00-16.00
Délutáni ügyelet (5. évf.)Fülöp MikeEI 0316.00-17.00
Kötetlen idő (6-8. évf.)Dankó BiankaKII 0714.00-15.00
Tanulószoba (6. évf.)Dankó BiankaKII 0715.00-16.00
Ügyelet (7-8. évf.)Havas ÁgnesKI 06 - Titkárság15.00-16.00
Délutáni ügyelet (6-8. évf.)Havas ÁgnesKI 06 - Titkárság16.00-17.00
 
Kedd
SzolfézsIncze ZsókaDiákcentrum13.00-15.25
Helyesírás fejlesztésTuri AlexandraKII 0114.30-15.15
Sakkfoglalkozás (3-8. évf.)Szép JánosEI 0614.00-15.00
Rosenthal projektJávor IstvánKA 0114.30-16.00
Kínai nyelvoktatás (4-5. évf.)He JunFizika terem16.00-17.00
ÁllatházDankó Bianka, Erdei ZoltánÁllatház és környéke14.00-15.30
Röplabda (5-13. évf.)Barabás JuditTornaterem14.30-16.00
Társasjáték szakkörMárton AndrásKI 1014.40-17.00
Rajz-Festés-Grafika (OKJ modul)Szarvas IldikóAVK-terem (KF 17)14.40-16.00
MiniMunMichael DurhamMultimédia14.30-17.00 - Kéthetente
Emeglish Language Film ClubMichael DurhamMultimédia14.30-17.00 - Kéthetente
Röplabda előkészítőBarabás JuditTornaterem16.00-17.00
Izraeli néptáncRév KataAula13.50-14.30
Judo - külsősNémeth EndreTornaterem16.00-17.00
Akrobatikus roki - külsősDósa MártaKI 0515.30-16.30
Kötetlen idő (5. évf.)Szondi GyörgyElemi I. emelet - Hullám, Kavics14.00-15.00
Tanulószoba (5. évf.)Szondi GyörgyEI 0315.00-16.00
Délutáni ügyelet (5. évf.)Szondi GyörgyEI 0316.00-17.00
Kötetlen idő (6-8. évf.)Varga KrisztaKII 0714.00-15.00
Tanulószoba (6. évf.)Varga KrisztaKII 0715.00-16.00
Ügyelet (7-8. évf.)Simó AttilaKI 06 - Titkárság15.00-16.00
Délutáni ügyelet (6-8. évf.)Rév KataKI 06 - Titkárság16.00-17.00
 
Szerda
SzolfézsIncze ZsókaDiákcentrum13.00-14.30
Lauder SzemJávor IstvánKA 0114.30-16.00
GyógytestnevelésBarabás JuditAula13.50-14.30
GyógytestnevelésBarabás JuditAula14.30-15.10
Jazz tánc kicsiknek - külsősKravalik BrigittaÓvoda tornaterem16.15-17.15
Sakk - fontolva haladóknakSzép JánosEI 0614.00-15.00
Helyesírás fejlesztésKerékgyártó JuditEI 0215.00-15.45
Színház szakkörBalla MargitMultimédia14.30-16.00
Héber korrepetálásRév KataEI 1013.50-14.30
Labdarúgás (9-13. évf.)Kern IstvánTornaterem14.30-16.00
Pecha KuchaMárton AndrásKII 0115.00-16.00
Kémia + SzakkörMester NikolettBiokémia előadó15.30-17.00
Rajz-Festés-Grafika (OKJ modul)Szarvas IldikóAVK-terem (KF 17)14.40-16.00
ÉnekkarSimó AttilaZeneterem (KF 15)15.00-16.00
Macabbi kosárlabda - külsősBékés KatalinTornaterem16.15-17.15
Kötetlen idő (5. évf.)Vass MiklósElemi I. emelet - Hullám, Kavics14.00-15.00
Tanulószoba (5. évf.)Vass MiklósEI 0115.00-16.00
Délutáni ügyelet (5. évf.)Márton AndrásEI 0116.00-17.00
Kötetlen idő (6-8. évf.)Turi AlexandraKII 0514.00-15.00
Tanulószoba (6. évf.)Turi AlexandraKII 0515.00-16.00
Ügyelet (7-8. évf.)Hajnal-Smith CsillaKI 06 - Titkárság15.00-16.00
Délutáni ügyelet (6-8. évf.)Turi AlexandraKI 06 - Titkárság16.00-17.00
 
Csütörtök
SzolfézsIncze ZsókaDiákcentrum13.00-15.20
Héber felzárkóztatóHavas ÁgnesEII 0414.30-15.00
MinibridzsKőkúti ÁgnesEII 0614.00-14.45
Informatika érettségi előkészítőGalambos JuditKA 0514.45-16.15
Academic writingHajnal-Smith CsillaKII 0614.30-16.00
Sakk tehetséggondozó szakkörNádasi BalázsEI 0614.30-16.00
RöplabdaBarabás JuditTornaterem14.30-16.00
Röplabda előkészítőBarabás JuditTornaterem16.00-17.00
Judo - külsősNémeth EndreTornaterem16.00-17.00
Kötetlen idő (5. évf.)Pintér GeorginaElemi I. emelet - Hullám, Kavics14.00-15.00
Tanulószoba (5. évf.)Pintér GeorginaEI 0115.00-16.00
Délutáni ügyelet (5. évf.)Simó AttilaEI 0116.00-17.00
Kötetlen idő (6-8. évf.)Erdei ZoltánKII 0514.00-15.00
Tanulószoba (6. évf.)Erdei ZoltánKII 0515.00-16.00
Ügyelet (7-8. évf.)Oláh LajosKI 06 - Titkárság15.00-16.00
Délutáni ügyelet (6-8. évf.)Oláh LajosKI 06 - Titkárság16.00-17.00
 
Péntek
SzolfézsIncze ZsókaDiákcentrum13.00-15.00
Mindennapos testnevelésKern IstvánTornaterem14.30-15.15
Zoli fociErdei ZoltánTornaterem15.15-16.00
Akrobatikus roki - külsősDósa MártaKI 0514.30-15.30
Sakk - Fontolva haladóknakSzép JánosEI 0614.50-15.40
Pénteki ügyelet (5. évf.)Hajnal-S. Csilla, Turi Alexandra, Márton András, Simó AttilaElemi I. emelet - Hullám, Kavics14.00-17.00
Pénteki ügyelet (6-8. évf.)Simó AttilaKI 06 - Titkárság14.00-14.30
Pénteki ügyelet (6-8. évf.)Szarvas IldikóAVK-terem (KF17)14.30-17.00
 
Vasárnap
Javne SzínházBalla MargitAula10.00-14.00
Giorgio Perlasca nemzetközi projektHorváth Cecília, Fenyő ÁgnesKülső helyszíneken14.00-16.00

 






by Dr. Radut.