Jump to Navigation

Mandula osztály

2017

2017. november 23.

Tóth Liza (Mandula) egyéniben ezüstérmet, csapatban aranyat nyert a szerbiai Szávaszentdemeterben megrendezett nemzetközi FitKid Bajnokságon. Szívből gratulálunk!

2017. április 4.
Tóth Liza (Mandula osztály) a ritmikus gimnasztika sportágban megrendezett Budapest Bajnokságon az MTK első osztályú versenyzőjeként egyéni összetettben a 8. helyen, karikával pedig a 6. helyen végzett, így továbbjutott az Országos Bajnokságra! Gratulálunk!

2017. április 3.

Március utolsó hetének a Hét alkotása Gazdag-Hornok Janka, Kikozashvili Daniel, Makara Júlia, Szabolcsi Szonja és Tóth Liza (Mandula osztály) közös képe, ami egy színes pillangót ábrázol.

Idén is megrendeztük az elemi versmondó versenyét, amelyen a színek és az állatok kapták a főszerepet.

2017. február 15.

Pályázati beküldési határidő:

2017. március 17.

2017. február 10.

A gyerekek a tanítókkal csodát teremtettek.

2017. február 2.
Az elsősök megünnepelték, hogy megtanultak 10-es számkörben tájékozódni, összeadni, kivonni.

2016

2016. december 21.
2016. december 1.

Bíró Eszter énekesnő hanukai dalokat tanított 1-4. évfolyamos tanulóinknak november 30-án. Nagyon jó hangulatban telt a rendhagyó énekóra.

2016. november 23.

A ma délelőtt lezajlott olvasóversenyen négy évfolyamból összesen 47 gyerek mérte össze tudását.

2016. október 20.

A tanév első Jom sisi foglalkozásán vendégünk volt Gondos Gábor, aki magával hozta csodaszép kirakóit. Az alsós tagozat minden osztálya képviselte magát. Együtt játszottak kicsik és nagyok. Nézzétek meg a képeket! Önmagukért beszélnek.

2016. október 10.

Tóth Liza (Mandula) október 8-án harmadik helyezett lett a Magyar Kupa egyéni csapatversenyén, csapatuk (MTK) pedig első. Gratulálunk!