Jump to Navigation

Lauder Kupa nevezések 2019


Résztvevők száma eddig: 132.


- Az aula kapacitása 148 fő, csak ennyi előzetesen regisztrált játékost igazolunk vissza, mindenki más tartalék.
- K1 vagy K2 csoportot csak akkor indítunk, ha előzetesen legalább 6 fő nevez oda, minden egyéb esetben inkább gyerekek nevezését igazoljuk vissza.

Név Születési év Csoport Értékszám (FIDE/Hurrá) Klub
1 Árgyelán Máté 2008 D csoport Bege Márton Sakk és Kulturális Egyesület
2 Árvai Tamás 2006 E csoport 1128
3 Bakos Kata Laura 2007 D csoport Lauder
4 Balázs Szabina 2010 C csoport Újpest
5 Balázs Sztella 2008 D csoport 1216 Újpest
6 Balogh Gerda 2007 D csoport Sárkány DSE
7 Banyák Lynett 2009 C csoport Bege Márton Sakk és Kulturális Egyesület
8 Bedő Luca 2010 C csoport MTK
9 Bende Enikő Tünde 2009 C csoport Pannonhalmi Béla Ált. Iskola Budapest
10 Benkő Csanád Botond 2008 D csoport 1204 Sárkány DSE
11 Bernáth Etele 2008 D csoport 1282 Bege Márton Sakk és Kulturális Egyesület
12 Biczok Nandor 2009 C csoport Lauder
13 Biró Dániel 2009 C csoport 1339 Lauder
14 Bod Márton 2011 C csoport 1131 Barcza Gedeon SC
15 Borbély Dávid 2009 C csoport Bege Márton Sakk és Kulturális Egyesület
16 Börzsei András 2007 D csoport 1374 Arrabona SE
17 Burghardt Balint 2007 D csoport
18 Csapodi Domonkos 2006 E csoport Vasas
19 Csernyik Márk 2009 C csoport 1749 Aquaréna Kőbánya SC
20 Czibula István 2010 C csoport
21 Dalocsa Vince 2009 C csoport 1164 Bege Márton Sakk és Kulturális Egyesület
22 Deák Zsófia 2011 B csoport MTK
23 Defend Bálint 2006 E csoport 1256 Újpesti Kultúra Sportegyesület
24 Dickmann Luca 2010 C korcsoport MTK
25 Dobra Kata 2010 C csoport Újpesti KSE
26 Dobrai Dorina 2005 E csoport Bege Márton Sakk és Kulturális Egyesület
27 Engel Máté 2010 C csoport 1206 MATTOLDA
28 Fehér Botond 2011 B csoport HÜSI SC
29 Fekete Márton 2006 E csoport 1118 Gyömrői Sportegyesület
30 Frank Bálint 2007 D csoport Városgazda
31 Gál Levente 2006 E csoport Bege Márton Sakk és Kulturális Egyesület
32 Geis Miklós 2005 E csoport Soltvadkerti TE
33 Geszler Ádám 2009 C csoport Óbudai Sakkiskola
34 Gólya Máté 2009 C csoport
35 Gönye László Bálint 2011 B csoport Zöldliget Diáksport Egyesület
36 Hangay Lilla 2012 B csoport
37 Hangay Olivér 2012 B csoport AKSC
38 Harkányi Dávid 2009 C csoport Pénzügyőr
39 Harkányi Gergely 2006 E csoport Pénzügyőr
40 Haskó Emma 2006 E csoport
41 Havasi Gergely Bulcsú 2009 D csoport 1460 Meritum Egyesület Szeged
42 Havasi Huba László 2009 C csoport Meritum Egyesület Szeged
43 Havasi Máté Pál 2009 C csoport 1225 Meritum Egyesület Szeged
44 Horváth András 2010 C csoport 1137 MTK
45 Horváth Máté 2007 D csoport Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
46 Horváth Nikoletta 2010 C csoport Sárkány DSE
47 Hugyecz Barnabás 2010 C csoport
48 Jobbágy Jázmin 2007 D csoport
49 Jobbágy Mira 2013 A csoport
50 Juhász Edmond 2010 C csoport Csenger
51 Kánai Lilla 2008 D csoport Lauder
52 Kardos Levente 2006 E csoport 1701 Budapest MTK.
53 Kása Barnabas 2010 C csoport Barcza
54 Kasza Adél 2006 E csoport BegeMárton Sakk és Kulturális Egyesület
55 Kasza Máté 2007 D csoport Bege Márton Sakk és Kulturális Egyesület
56 Kellermann Barnabás 2012 B csoport AKSC
57 Kellermann Botond 2010 C csoport 1274 AKSC
58 Kemény Benjámin 2005 E csoport 1297 MTK
59 Keresztesi Áron Bendegúz 2010 C csoport Váci Sakk Club
60 Kincses Emma 2011 B csoport Óbudai Sakkiskola
61 Kiss Balázs 2006 E csoport Soltvadkerti TE
62 Kiss Inez 2011 B csoport MTK
63 Kocsis-Savanya Andor 2007 D csoport Tisza-parti Általános Iskola
64 Kóczián Benedek 2009 C csoport Sárkány DSE
65 Kóczián Hanna 2007 D csoport Sárkány DSE
66 Koltai Anna 2006 E csoport 1247 Lauder
67 Komlósdi Eszter 2009 C csoport Bege Márton Sakkegyesület
68 Kothencz Olivér 2011 B csoport Soltvadkerti TE
69 Kovács Réka 2008 D csoport 1300 Géniusz SE
70 Kranabeth Leila 2009 C csoport
71 Kukuját Kendra 2008 D csoport Széchenyi Általános Iskola Budapest
72 Láng Kristóf Márk 2011 B csoport
73 Lehőcz József Jr. 2010 C csoport 1447 AKSC
74 Mácsár Melinda 2011 B csoport
75 Makay Márk János 2007 D csoport 1442 Sárkány Dse
76 Medvegy Mária 2013 A csoport TFSE
77 Molnár Bendegúz 2009 C csoport 1061 Arrabona Sakkiskola
78 Molnár Dániel Zsolt 2008 D csoport 1440 Szigetszentmiklósi Sakk Egylet Egyesület
79 Molnár Lídia Emília 2007 D csoport
80 Nagy Botond 2007 D csoport 1281 BGSC
81 Nagy Levente 2009 C csoport 1286 BGSC
82 Nagy Máté 2006 E csoport Újpesti KSE
83 Nemes Ármin Benjamin 2009 C csoport Lauder
84 Németh Bálint Levente 2011 B csoport MTK Budapest
85 Nusser Gergő 2007 D csoport 1327 Arrabona Győr
86 Nyerges Bence 2008 D csoport Soltvadkerti TE
87 Orbán András 2010 C csoport MTK
88 Ördög Ábel 2011 B csoport
89 Pákozdi Artúr Ferenc 2008 D csoport 1150 Sárkány DSE
90 Paksai Csongor 2012 B csoport Esztergomi SC (+Sakkmatyi)
91 Paksai Nikolett 2008 D csoport 1195 Esztergomi SC (+Sakkmatyi)
92 Pál Máté 2008 D csoport Újpesti KSE
93 Parasics Gábor 2007 D csoport TSC
94 Péli Eszter 2007 D csoport Soltvadkerti TE
95 Radó Dávid 2005 E csoport 1343 Lauder
96 Radó Péter 2009 C csoport 1105
97 Révész Csongor 2008 D csoport Soltvadkerti TE
98 Révész Kolos 2006 E csoport Soltvadkerti TE
99 Róder Ádám 2012 B csoport Gárdonyi Géza általános iskola
100 Sallai Marton 2010 C csoport Esztergom Sakkmatyi
101 Sass Gusztav 2012 B csoport Sarkany DSE
102 Sass Oscar 2010 C csoport 1316 Sarkany DSE
103 Shen Yiyun 2011 B csoport
104 Shevchuk Annabella 2012 B csoport Vasas
105 Simmel Ádám 2012 B csoport Lauder
106 Sipos Alex 2009 C csoport Vasas
107 Sípos Kende Györk 2009 C csoport Soltvadkerti TE
108 Sipos Stefánia 2006 E csoport Vasas
109 Skerlecz Arnold 2010 C csoport
110 Solti Bálint 2008 D csoport Vasas
111 Steiner Botond 2007 D csoport 1261 Arrabona SISE - Győr
112 Süke Benjamin 2010 C csoport Lauder
113 Szabó Ábel 2006 E csoport 1217 Esztergomi SC
114 Szabó Adrienn 2007 D csoport Pénzügyőr
115 Szabó Dániel 2007 D csoport Lauder Javne
116 Szabó Dóra Eszter 2010 C csoport Óbudai Sakkiskola
117 Szabó Mihály Dániel 2008 D csoport BEAC
118 Szakmáry Domonkos 2009 C csoport 1216 HÜSI SC
119 Szita Bendegúz 2012 B csoport
120 Sztrinkai Anna 2007 D csoport Óbudai Sakkiskola
121 Sztrinkai Réka 2009 C csoport Óbudai Sakkiskola
122 Tagai Márton 2011 B csoport Zöldliget Diáksport Egyesület
123 Takécs Dávid 2006 E csoport Óbudai Sakkiskola
124 Tóth Benedek 2009 C csoport
125 Tóth Jonatán 2013 A csoport MTK
126 Tóth Nikoletta 2005 E csoport 1965 Atomerőmű Sportegyesület
127 Tóth Rafael 2010 C csoport 1187 MTK
128 Tóth Tímea 2009 C csoport 1244 Barcza Gedeon SC.
129 Udvarhelyi András 2006 E csoport Soltvadkerti TE
130 Vályi-Nagy Ádám 2010 C csoport Újpesti KSE
131 Virág Szonja 2006 E csoport Soltvadkerti TE
132 Zátrok Anna 2005 E csoport Bege Márton Sakk és Kulturális Egyesület


by Dr. Radut.