Jump to Navigation

Büszkeségeink

2019

Lili snowboard sikere

2019. március 20.

Németh Lili (Kókusz osztály) az ausztriai Murauban megrendezett Snowboard Magyar Bajnokságon 2019. március 15-én Snowboard PSL 2009-2010-es korosztályban országos harmadik helyezést ért el; másnap a Snowboard PGS futamon szintén bronzérmes lett. Gratulálunk!

Ungár Éva sikere a Zrínyi Ilona Matematikaversenyen

2019. március 08.

Az ezüst is szépen csillog...

Ezüstérmes a lány röplabdacsapatunk!

2019. március 08.

A héten a középiskolás lányok vettek részt a kerületi röplabdabajnokságon.  

Irány a döntő!

2019. március 05.

Ungár Éva lehengerlő sikere az Arany Dániel Matematikaverseny első két fordulójában

A Biczók-testvérek teniszsikere Szentendrén

2019. március 04.

Dobogósok lettek a fiúk.

Blanka bronzérmes lett a Fit-Kid kupán

2019. március 04.

2019. március 2-án Urvölgyi Blanka (Mandula osztály) bronzérmet szerzett a budapesti Fit-Kid Farsang Kupán!
Büszkék vagyunk Rá!
 

Kerületi bajnok lett a röplabda csapatunk!

2019. március 04.

Nagy örömmel számolunk be arról, hogy először lettünk kerületi bajnokok a középiskolák kerületi fiú röplabda bajnokságán.

Média és Vizuális kultúra OKTV siker

2019. március 01.

Haiman Helga és Horányi Panni szépen szerepeltek az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen

Újabb lauderes siker egy izraeli múzeum pályázatán

2019. február 28.

Horváth Benjamin (Kék osztály) képe bekerült a Tel-Avivban található Beit Hatfutzot (Diaszpóra Múzeum) nemzetközi Zsidó Lencse kiállítására.

Flávia bronzérmes!

2019. február 05.

A 2019. február 1-3. között megrendezett Műkorcsolya Utánpótlás Országos Bajnokságon Bődi Flávia (Kókusz osztály) immár harmadik alkalommal is a dobogóra állhatott. Szoros versenyben 11 indulóból a 3. helyet szerezte meg. Flávia 1:56-tól tekinthető meg a videón. 

Pacziga Ádám és csapata első lett

2019. január 15.

Pacziga Ádám (Oázis osztály) csapatával első helyezést ért el a Budakalászi U12 Kispályás Hokibajnokságon. Gratulálunk!

2018

Kárpáti Sára sikersorozata

2018. december 18.

Sára sikersorozata folytatódik

Brenda két úszásnemben is aranyérmes lett

2018. december 17.

Brasnyó Brenda (Oázis osztály) a december 15-16-i hétvégén, a BALUSWIM úszóversenyen gyors- és mellúszás kategóriában, a 2007-es korosztályban 1. helyezést ért el.
Gratulálunk a sikerhez! 

Lozovsky Eszter ezüstérmes lett

2018. december 17.

Lozovsky Eszter (Oázis osztály) ezüstérmes lett a Nemzetközi Ritmikus Sportgimnasztika versenyen.

Aranyérmes sakkozók az Oázisból

2018. december 05.

Bakos Kata és Kiss-Antos Botond (Oázis osztály) a Lauderben rendezett kerületi sakk diákolimpián aranyérmet szereztek. Büszkék vagyunk rájuk. 

Országos 5. hely a Bolyai Matematika Csapatversenyen

2018. november 26.

A hatodikos lauderes csapat a fantasztikus országos ötödik helyet szerezte meg a Bolyai Matematika Csapatverseny döntőjében. 

Dorka kung fu sikerei

2018. november 26.

A november 24-én megrendezett Kung Fu/Wushu Magyar Bajnokságon Kiss Dorottya (Távlinim) három arany- és egy ezüstéremmel gazdagodott, amellyel a jövő évi Európa- és Világbajnokságokra kvalifikálta magát a magyar válogatott tagjaként.

Salgo Emma sikersorozata

2018. november 22.

Salgó Emma (Liget osztály) az elmúlt időszakban több versenyen is részt vett, amelyeken nagyon szép eredményeket ért el.

Gyerekjogok Világnapja

2018. november 20.

Az UNICEF Gyerekhang kampányában képviselte iskolánkat Horányi Panni, Haiman Helga, Pogáts Ildikó és Körtvélyesi Vilma.

Zsófi éremesője a hétvégi úszóversenyen

2018. november 20.

Fábián Zsófi (Fészek osztály) arany- és ezüstérmet is hazavitt a hétvégi úszóversenyről. 



by Dr. Radut.