Büszkeségeink

2018

Bárdi Rebeka fitness sikerei

2018. október 16.

A hétvégén került megrendezésre a Tisza Kupa Magyar Bajnokság, ahol Fitness kategóriában Bárdi Rebeka (Liget osztály) egyéniben ezüst-, duóban és kis csoportban pedig aranyérmet szerzett.

Fábián Zsófia sikerei úszásban

2018. szeptember 13.

Zsófi a Fészek osztály tanulója, az egyik legnépszerűbb és legnépesebb sportágban, úszásban nyújt kiemelkedő eredményeket. Az idei első félévben minden versenyt dobogós helyezésekkel zárt, és több számban is vezeti a magyar korosztályos ranglistát.

Lauder+BBM = +1 szendvics

2018. június 19.

A lauderesek is részt vettek a Budapest Bike Maffia +1 szendvics elnevezésű projektjében.

Tündéri könyvtárosunk van!

2018. június 13.

Bosnyák Viktória írónő, műfordító, számos gyermek- és ifjúsági könyv szerzője azt állítja, hogy tündérkönyvtárosok igenis léteznek! Nálunk is van egy. Mariann.

Kárpáti Eszter első lett

2018. június 12.

Kárpáti Eszter (Zápor) első helyezett lett 2018. június 10-én a Pasaréti Honvéd Lovardában tartott díjugrató háziversenyen.

Kárpáti Sára első helyezett

2018. június 11.

Kárpáti Sára (Bolygó) Lord Ustinov lovával első helyezett lett.

Mateksiker a Kalmár László versenyen

2018. június 06.

Dobák Bálint országos 7. helyezett

Eszter Fitkid sikere

Liza színpadi látványtáncban első lett!

2018. június 05.

Tóth Liza (Mandula) a Ritmuscsapatok Országos táncversenyén, színpadi látványtánc kategóriában első helyezett lett! Gratulálunk!

Zalán bajnok lett az evezőscsapattal

2018. június 04.

Evezősbajnokság, aranyérem!

Kiss Dorottya Kung Fu sikerei

2018. május 29.

Az Európa Bajnokság óta két Kung Fu verseny került megrendezésre Magyarországon. Ezeken a versenyeken Kiss Dorottya (Távlinim) már felnőttek között mérhette össze erejét és kiváló helyezéseket ért el.

2018. május 13.

Himmler Andris (Pálma osztály) megnyerte a DUE Médiahálózat - Diákújságíró Egyesület tehetségkutató diákmédia pályázatát.

Sutherland Mia ezüst- és aranyérmes!

2018. április 26.

Sutherland Mia (Kék osztály) 2. helyezést ért el a Vienna International Balett Experience versenyen, és 1. lett az Országos Magyar Táncversenyen. Gratulálunk!

Röplabdabajnokok lettek a lauderesek!

Április 25-én rendezték meg a középtagozatos fiú röplabdabajnokság négyes döntőjét, ahova iskolánk csapata 3 győzelemmel, veretlenül került be.