Büszkeségeink

2019

Tóth Liza világbajnokságra megy

2019. április 18.

Tóth Liza (Mandula osztály) az MTMSZ országos versenyén Akroshow kategóriában harmadik helyezett lett, így bekerült a májusban megrendezésre kerülő világbajnokságra.

Takács Flórián matematika sikere

2019. április 16.

Takács Flórián (Kókusz osztály) a Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen a 3. osztályosok több mint 4500 fős mezőnyében országos 19. helyezést ért el. Gratulálunk!

Bárdi Rebeka 4 aranyérmet szerzett

A hétvégén megrendezett Super Fitness Show-n Bárdi Rebeka (Liget osztály) 4 aranyérmet szerzett. Egyéniben, duóban, kis és nagy csapatban is a dobogó tetejére állhatott. Szívből gratulálunk neki!

Tóth Liza ismét érmet szerzett - ezúttal aranyat

2019. április 12.

Tóth Liza (Mandula osztály) a Ritmuscsapatok Országos Versenyén csapatával első helyezést ért el színpadi látványtánc kategóriában.

Gratulálunk!

Bronzérmesek a röpladás lányok

2019. április 11.

A héten rendezték a IV. korcsoportos lányok kerületi röplabdaversenyét, ahol 9 csapat közül a bronzérmet szereztük meg!

Tóth Liza ezüstérmes látványtánca

Tóth Liza (Mandula osztály) a Ritmuscsapatok kvalifikációs versenyén akrobatikus látványtánc A kategóriában ezüstérmet szerzett.

Labdarugó siker

2019. április 08.

Az U13-as korosztályban az MLSZ által megrendezett több fordulós, téli Futsal Kupa sorozatban Szentiványi Dávid (Óceán) csapatával (UFC) március 16-17-én a budapesti döntőben 4. helyezett lett. A tornán több mint 80 csapat indult.

Rebeka első lett a IFBB fitneszversenyen

2019. április 03.

Bárdi Rebeka (Liget osztály) a hétvégén rendezett IFBB Magyar Kupa Fitneszversenyen egyéniben és duóban is első helyezést ért el. Gratulálunk!

Zsófi 5 arany- és 2 ezüstéremmel gazdagodott

2019. március 27.

Fábián Zsófia (Fészek osztály) hétvégén Miskolcon - a Kemény Dénes Városi Sportuszodában megrendezésre kerülő - XXIII. Víz Világnapi nemzetközi úszóversenyen vett részt, ahol 5 aranyéremmel és 2 ezüstéremmel zárt.

Somogyi Bence nemzetközi golfsikere

2019. március 25.

Bence 2. lett a szlovéniai U14-es versenyen. Szívből gratulálunk!

Lili snowboard sikere

2019. március 20.

Németh Lili (Kókusz osztály) az ausztriai Murauban megrendezett Snowboard Magyar Bajnokságon 2019. március 15-én Snowboard PSL 2009-2010-es korosztályban országos harmadik helyezést ért el; másnap a Snowboard PGS futamon szintén bronzérmes lett. Gratulálunk!

Ungár Éva sikere a Zrínyi Ilona Matematikaversenyen

2019. március 08.

Az ezüst is szépen csillog...

Ezüstérmes a lány röplabdacsapatunk!

A héten a középiskolás lányok vettek részt a kerületi röplabdabajnokságon.

Irány a döntő!

2019. március 05.

Ungár Éva lehengerlő sikere az Arany Dániel Matematikaverseny első két fordulójában

A Biczók-testvérek teniszsikere Szentendrén

2019. március 04.

Dobogósok lettek a fiúk.

Blanka bronzérmes lett a Fit-Kid kupán

2019. március 2-án Urvölgyi Blanka (Mandula osztály) bronzérmet szerzett a budapesti Fit-Kid Farsang Kupán!
Büszkék vagyunk Rá!

Kerületi bajnok lett a röplabda csapatunk!

Nagy örömmel számolunk be arról, hogy először lettünk kerületi bajnokok a középiskolák kerületi fiú röplabda bajnokságán.

Média és Vizuális kultúra OKTV siker

2019. március 01.

Haiman Helga és Horányi Panni szépen szerepeltek az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen