Ungár Éva a Varga Tamás Matematikaverseny győztese

2017. április 13.
Újabb siker a 17. Országos Ifjúsági Művészeti versenyen!

Bárdi Rebeka érmei

2017. április 06.

Bárdi Rebeka (Vers osztály) a Super Fitness Show versenyen egyéniben II., duóban és csapatban I. helyezést ért el. Gratulálunk a sikereihez! Büszkék vagyunk rá!

Tóth Liza sikere

2017. április 04.
Tóth Liza (Mandula osztály) a ritmikus gimnasztika sportágban megrendezett Budapest Bajnokságon az MTK első osztályú versenyzőjeként egyéni összetettben a 8. helyen, karikával pedig a 6. helyen végzett, így továbbjutott az Országos Bajnokságra! Gratulálunk!

Kóka Hanna, Kapu osztályos tanuló sikerei úszásban

2017. április 03.

Kóka Hanna (Kapu osztály) 3 ezüstérmet nyert (100m mell, 50m pille, 200m mell) a Mainzban rendezett Internationales SchwimmFest nemzetközi úszóversenyen Németországban.

Gratulálunk sikeréhez!

Karsai Lili ezüstérmes

2017. március 31.

Karsai Lili (Dallam osztály) a március 25-26-i hétvégén 2. helyezést ért el az Országos Dance Show egyéni versenyen C kategóriában. Gratulálunk!

Molnár Bianka aranyérmes lett csapatával

2017. március 30.

Molnár Bianka (Háláhá) a március 25-26-i hétvégén a Látványtánc Szövetség Magyar Bajnokságán aranyérmet szerzett, így kvalifikálta a csapat magát a Pozsonyi Európa-bajnokságra. Gratulálunk!

ECL-Lauder Országos Héber Nyelvi Verseny - döntő

2017. március 28.

Az országos héber verseny egyik legmeghatározóbb körülménye a nyitottság volt. A diákpárok jónevű tanárok előtt, a szabályoknak megfelelő protokoll szerint versenyeztek, de az esemény nem zárt ajtók mögött zajlott, a terembe beülhettek a tanáraik, más iskolák tanárai, a szülők s az iskolák vezetői. Így mindenki összehasonlíthatta saját maga, illetve diákja tudását a többiekével. Képet kaptak arról, ki, hol tart önmagához és a másikhoz képest. (...)

Mateksiker Bátaszéken

2017. március 27.

Dobák Bálint országos 2. helyezett

Ungár Éva országos 17. helyezett

Molnár Gábor (Kavics osztály) óriási elismerésben részesült

A Grosics Alapítvány és Kapusiskola támogatási szerződést kötött három kiváló aktív labdarúgó kapussal.

Ben-Yami Yotham média OKTV sikere

2017. március 25.

Gratulálunk!

Juhú, először nyertek érmet a gimnazista röpis lányok!

2017. március 24.
Először sikerült érmet nyernünk a kerületi röplabda versenyen a gimis lányok csapatával! Gratulálunk a bronzcsapat tagjainak és edzőjüknek, Barabás Juditnak!

A budapesti Junior Cricket Academy győzelme Belgrádban

2017. március 23.

Thomas harmadik éve krikettezik, mára oszlopos tagja a csapatnak. Gratulálunk!

Informatika alkalmazói verseny

Kihirdettük az Informatika alkalmazói verseny eredményeit.

Zora tripla aranya

2017. március 19.

Fantasztíkus írtánc-siker

Bődi Flávia országos bajnok

2017. március 17.
Március 4-én rendezték meg az Országos Műkorcsolya és Jégtánc Utánpótlás Bajnokságot, a Magyar Kupát, melyen Bődi Flávia, a Kókusz osztály tanulója egyéni legjobbjával korosztályában megszerezte az Országos Bajnoki címet.

Eb-re készülnek a lauderes lányok - VIDEÓ

2017. március 09.

Lauderes diákjaink, Váray Míra (Távlinim) és Kis Alexandra (Háláhá) az MTK ritmikus gimnasztika szakosztályának kiemelt sportolói. Sikert sikerre halmoznak folyamatosan. Most az Eb-re készülnek.

Képzőművészeti siker

2017. március 08.
A 17. Országos Ifjúsági Művészeti versenyen Martincsák Kata (Zman) képzőművészeti kategóriában különdíjat kapott.

Jablko Simon aranyérmes

2017. március 03.

Jablko Simon (Zöld osztály) 2017. február utolsó hétvégéjén a Football Factor nemzetközi tornán aranyérmet nyert a Budapest Honvéd csapattal. Szívből gratulálunk!