2017. szeptember 1.

A Dió és a Kókusz osztály a Katica tanyán járt.

2017. június 22.
2017. június 20.

Napsütés, napernyő és egyre több ember. Lassan a tombolaárusok is elfoglalják helyüket, a színpadon hangolnak, az osztálybüféknél jókedvűen serénykednek az osztályok.

2017. május 24.

A Hegyvidéki Önkormányzat irodalmi pályázatot hirdetett méz témakörben, amire Honics Hanna (Dió osztály) is írt egy mesét.

2017. február 10.

A gyerekek a tanítókkal csodát teremtettek.

2017. február 2.
Az elsősök megünnepelték, hogy megtanultak 10-es számkörben tájékozódni, összeadni, kivonni.

2016

2016. december 21.
2016. december 20.

Dobos Félix (Dió osztály), a Hegyvidék Judo Klub versenyzője aranyérmet szerzett a Pénzügyőr SE által rendezett judo versenyen.

2016. december 19.
2016. december 1.

Bíró Eszter énekesnő hanukai dalokat tanított 1-4. évfolyamos tanulóinknak november 30-án. Nagyon jó hangulatban telt a rendhagyó énekóra.

2016. november 25.

A Decathlon Halloween Night Race-en Boti a Pasaréti Síiskola színeiben a 2009-es korcsoporttal rajtolt és futameredményével az előkelő második helyen végzett.

2016. november 23.

A ma délelőtt lezajlott olvasóversenyen négy évfolyamból összesen 47 gyerek mérte össze tudását.

2016. november 8.
Rozsnyai Eszter a Dió osztályból az Aerobic Magyar Kupa döntőn Challenge UP4 csoport kategóriában csapatával negyedik helyezést ért el. Gratulálunk!
2016. november 3.

Egy kis Dió hatalmas sikert ért el a hétvégén -  Hej hó, síelni jó!

2016. október 20.

A tanév első Jom sisi foglalkozásán vendégünk volt Gondos Gábor, aki magával hozta csodaszép kirakóit. Az alsós tagozat minden osztálya képviselte magát. Együtt játszottak kicsik és nagyok. Nézzétek meg a képeket! Önmagukért beszélnek.