Jump to Navigation

A hét alkotásai

2018

A lélek tükre

2018. április 16.

Gellei Sára (Sziget osztály) képe lett a hét alkotása az április 1-8-i héten.

Tavasz

2018. március 21.

Balogh Léna (Fészek osztály) festménye lett a március 12-18-i héten a Hét alkotása.

Arcjáték

2018. március 09.

Március első hetében Bodrogi Bodza, Gál Magdolna, Orosz Anna és Róna Emma (Zene osztály) közös képe lett a Hét alkotása.

Madarak a Pagonyból

2018. február 26.

A február 12-18-i héten Gulis Emma és Szigeti Beni (Pagony osztály) képei lettek a Hét alkotásai. 

Szem

2018. február 19.

Február első hetében Meksz Júlia (Sziget osztály) képe volt a hét alkotása. 

SzívDerítő

2018. február 01.

Január utolsó hetében Bustyaházi Héla és Dobák Zorka (Csepp osztály) rajzai lettek a Hét alkotásai.

Mandala vagy pizza?

2018. január 29.

A január 15-19-i héten Kocsubej Katica (Zápor osztály) képe lett a Hét alkotása.

Színkavalkád

2018. január 10.

2018 első hetében Fekete-Kepes Hanna (Bolygó osztály) színes képe lett a Hét alkotása. 

2017

Hanuka

2017. december 20.

A december 11-17-i héten Havasi Artúr (Léghajó osztály) képe lett a hét alkotása. 

Földön, vízben, levegőben

2017. december 20.

A december 4-10-i héten Braun-Pardavi Marci, Strasser Ármin és Tevan Dorka (Pagony osztály) közös képe lett a hét alkotása.

Divatbemutató

2017. december 05.

November utolsó hetében Szujó Dóri (Bárka osztály) kreatív képe lett a Hét alkotása. 

Macskakompánia

2017. november 23.

A november 13-19-i héten László Dávid, Németh Lili, Ott Florina, Rosner Dorottya (Kókusz osztály) közös műve lett a Hét alkotása. 

Színtér

2017. november 14.

A november 6-12-i héten Trencsényi Márké lett a hét alkotása. Gratulálunk!

Csizmás kandúr

2017. november 08.

November első hetében Gulyás-Gorka Lili és Páricska Lili (Vitorlás osztály) művei lettek a Hét alkotásai. 

A fák bálja

2017. november 02.

Az október 25. - november 1-i héten Lukács Boldi, Adamis Borsó, Krauth Eszter és Hollósi Petra (Kék osztály) közös műve lett a Hét alkotása. 

Ősz

2017. október 26.

A Kókusz osztályos Fejes Tóth Fanni és Ott Florina műve lett a Hét alkotása az október 16-22-i héten. 

Tájképek

2017. október 17.

A Zene osztályos Szujó Zsófia, Marczali Ábel és Herédi Ráhel tájképei lettek a Hét alkotásai az október 2-i héten. 

Újév

2017. október 09.

A Zöld osztályos Bodrogi Beni, Seres Hanna és Oszkó Petra közös rajza lett a hét alkotása a szeptember 2-9-i héten. 

Képregény lány

2017. szeptember 19.

Szoby Bongor (Zöld osztály) 

MZ/X - szuperszónikus űrhajó

2017. május 26.

A május 15-21-i héten Ács Bori, Dudás Flóra, Leskó Flóra, Masover Eliana és Piszker Szonja (Zöld osztály) űrhajója lett a Hét alkotása.



by Dr. Radut.